Beszámoló a XII. Desztinációs túráról
Baumann József beszámolója a január 14-i túráról: "Idén az Orfűi elágazástól indult a XII. Desztinációs túra. A túra szervezője Baumann József tartott ismertetőt az útvonalról és a látnivalókról, majd az Orfűi polgármester asszony, Füziné Kajdy Zita és a...












