Megújult a Szentkúti-kápolnafülke
A Mecsek Egyesület (nagyobbrészt adományokból, és egyházi támogatással, kisebb részben önerőből) újjáépítette az egykori Szentkúti-kápolnafülkét a máriakéméndi Héhwald-keresztnél. Ezúton is köszönjük mindenkinek az adományát, aki hozzájárult ennek az ősi szent...












