Beszámoló a Petőczpusztai szentmiséről
Már második alkalommal kellemes szép időben vehettünk részt az egykori kis település kápolnájánál a misén és az utána következő búcsú összejövetelén. A rendezvényen az egykori lakók és leszármazottai a környék falvainak lakói és a volt uránbánya dolgozói vettek...












