Közgyűlés beszámoló
Március 11-én, szerdán tartottuk az éves rendes közgyűlésünket. A közgyűlést a Városházán, a Díszteremben tartottuk 16 órától. Jelen volt Péterffy Attila polgármester és Zag Gábor alpolgármester is. Az évkönyveket már át tudták venni a jelenlévők, illetve a...












